Konferencja „EKG wczoraj, dziś i jutro”

Serdecznie zapraszamy na kolejną konferencję  „EKG wczoraj, dziś i jutro”, która odbędzie się w Łodzi  w dniu  29 listopada 2014.

Wydaje się, że tak niedawno zebraliśmy się w Łodzi po raz pierwszy aby analizować tajniki EKG. Jednak czas biegnie bardzo szybko i choć trudno w to uwierzyć to od tego spotkania minęły już 4 lata z okładem. W bieżącym roku obchodzimy więc mały jubileusz. Będzie to bowiem już piąta konferencja „EKG wczoraj, dziś i jutro”. Z tej okazji przygotowaliśmy szczególnie interesujący program naukowy. Wykłady poprowadzą wybitni znawcy elektrokardiologii. Niektórych spotkaliście Państwo już na wcześniejszych edycjach konferencji, inni przyjadą do nas po raz pierwszy. Wszystkim wykładowcom serdecznie dziękujemy za przyjęcie zaproszenia. Ich obecność gwarantuje wysoki poziom merytoryczny wykładów.

Łódzka konferencja „EKG wczoraj, dziś i jutro” wypracowała sobie dobrą markę i zajmuje ważne miejsce w kalendarzu naukowych spotkań kardiologicznych. Zainteresowanie nią pośród uczestników rosło z roku na rok. Dotychczasowe miejsce naszych obrad-gościnna aula Politechniki Łódzkiej- nie było już w stanie pomieścić wszystkich chętnych. Dlatego V konferencja odbędzie się w pięknym i nowoczesnym Centrum Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na ul. Pomorskiej 251. Aula 1000 pomieści bez problemów wszystkich uczestników, zaś obszerne foyer stworzy bardzo wygodne warunki do ekspozycji dla sponsorów.

Zapewniamy, że udział w tegorocznej konferencji, to będzie naprawdę dobrze zainwestowany czas. Bardzo liczymy na Państwa obecność. Do zobaczenia w listopadzie.

Więcej na stronie: www.ekg.umed.pl

Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego
Prof. dr hab. med. Małgorzata Kurpesa
Kierownik Katedry Kardiologii UM w Łodzi
Prof. dr hab. med. Jarosław D. Kasprzak